דלת פנים חדשנית

דלתות פנים, דלתות

הצעירים מבינכם בוודאי לא מודעים לעובדה, כי בעבר דלת פנים התאפיינה ככוורת עם חיפוי דמוי עץ. אבל עם חלוף השנים חלחלה הקדמה אף לתחום של דלתות פנים, והן מוצעות למכירה עם כל מיני צבעים, ציפויים, סוגי מילוי, עיצובים, חומרים – כל מה שאוותה נפשכם לשם עיצוב הדירה שלכם. מבולבלים? במאמר זה נסדר לכם את המחשבות, שיסייעו לכם בטרם תרוצו לחנות לרכוש דלתות פנים. זאת נעשה על ידי אפיון כל דלת פנים, תוך כדי ציון המגרעות והסגולות שלה.

דלת פנים מאלומיניום – על מה ולמה?

דלת פנים מאלומיניום, באותו אופן כמו חלון מאלומיניום, עשויה מן מסגרת של אלומיניום, עם סינרגיה של זכוכית. אבל עלייה וקוץ בה – העלות שתצטרכו לשלם עבורה היא די רבה, ויש הגורסים כי היא אינה מתאימה לבית פרטי. קהל היעד שלה הוא לרוב עבור חלל ציבורי או משרד.

האם כדאי לרכוש דלת פנים במילוי כוורת?

לשם השכלה כללית, כדאי שתדעו כי דלת פנים במילוי כוורת הכוונה שמדובר על קרטון אשר חולק לכמה תאים, בצורה של כוורות, שהם נמצאים במסגרות של עץ, כאשר לוחות של דיקט או לחלופין של אם די אף עוטפות אותם מכל עבר. עסקינן אודות חומר מילוי מאוד שכיח. הבידוד האקוסטי משתפר, באופן ישיר כאשר צפיפות תאי הכוורת רבה יותר. המגרעת של דלת זאת באה לידי ביטוי בכך שהעמידות שלה לא נחשבת ליותר מדי טובה, וכן היא פחות איכותית משאר הסוגים. ייאמר לזכותה כי המשקל שלה קל, ומחירה מועט מסוגים אחרים.

מדוע כדאי לרכוש דלת פנים סטנלי?

דלת פנים סטנלי עשויה עם מילוי מוקצף של פוליאריטן, מפח מגולוון, אוטמים אותה בעזרת פסים של גומי, והיא עברה צביעה מבעוד מועד על ידי תנור. רבים הם הבוחרים בדלות פנים אלו מכיוון שאפשרויות העיצוב שלהן הן רבות, בפרט משום שניתן לעטר דלתות אלו בחריטה יפה. כמו כן, דלתות פנים אלו מבודדות מפני רעשים, והן עמידות בפאת רטיבות.

האם מומלץ או לאו לבחור דלת פנים במילוי של פלקסבורד?

ראשית כל, כדאי שתדעו כי מילוי פלקסבורד הינו מילוי שמורכב משבבים דחוסים של עץ. המתנגדים לדלתות אלו גורסים כי עסקינן אודות חומר יקר וכבד יותר מאחרים, אשר ההשלכה של כך היא עמידות פחותה בצירים. הממליצים על דלתות אלו טוענים כי מכיוון שדלתות אלו עמידות מפאת מכלות או חבלות, יכולת הבידוד התרמי והאקוסטי שלהן מתעצמת.